הכירו את הביובית

מאוד יכול להיות שנתקלתם אין ספור פעמים בביובית, אך לא ידעתם מהי ומה תפקידה אם לא הזדקקתם לשירותיה בעבר, גם קיים סיכוי שלא ניסיתם לברר לגביה.

אז ביובית היא למעשה כלי רכב גדול הכולל את כל הציוד הרלוונטי לפתיחת סתימות בקווי ביוב.
ישנם סוגים שונים של ביוביות הנבדלות אלו מאלו בפרמטרים כמו גודל ישנן ביוביות נמוכות וישנן גבוהות ובפרמטרים נוספים.

כאן חשוב לציין שלא בכל מקרה של פתיחה של סתימה בביוב יהיה צורך בשירותים של ביובית וגם לא כל החברות אשר מתמחות בתחום  ומספקת פתרונות אינסטלציה מחזיקות ברשותן ביובית אבל חברות שכן מחזיקות בביובית אמורות להיות בעלות יתרון על חברות אחרות.

השירותים הניתנים באמצעות ביובית

לביובית יש מספר תפקידים חשובים בעולם האינסטלציה ובין היתר: בכוחה לשאוב בורות שומן, לשאוב בורות ספיגה, הצפות וכמובן שאיבה של קווי ביוב.

לצד פעולת השאיבה עצמה, הביובית מכילה ציוד המאפשר לבצע שטיפה של הצנרת ושל קווי הביוב.
חברות רבות אשר מציעות שירותי ביובית מבצעות גם את פינוי הפסולת מהאזור באמצעותה.

כמובן, שהשירותים משתנים מחברה אחת לאחרת, לכן, חשוב שכל מי שזקוק לשירותי ביובית, יבדוק תחילה אל מול החברה אלו מהשירותים היא מספקת ובהתאם יקבל את ההחלטה הנכונה.

לצד השירותים הניתנים, כדאי גם לבדוק המלצות לגבי אותה החברה והאם היא מחזיקה באישורים הנדרשים לצורך הפעלתה נדרש אישור מטעם המשרד להגנת הסביבה.

השירותים של הביובית נדרשים לחברות ולמפעלים, אך במקרים מסוימים נעשה שימוש בביובית גם כשמתגלה סתימה בקווי הביוב של בתים מגורים.

גורמים לסתימות ביוב
גורמים לסתימות ביוב

חשיבות המקצועיות חברת האינסטלציה

המפתח לעבודה נכונה עם ביובית מתבסס על בחירת חברת האינסטלציה אשר תעניק את השירותים המבוקשים. יש לציין שאדם אשר הוא אינסטלטור לא בהכרך יש לו את הידע והקישורים של חברת ביובית.

החברה תגיע למקום, תבחן את המצב ובהתאם למסקנות תקבל החלטה אם יש צורך לעשות שימוש בביובית או שניתן לפתור את הבעיה באמצעות שימוש באמצעים אחרים.

כאן חשוב לציין שהיתרון של חברה אשר עושה שימוש בביובית בהשוואה לחברות אשר אינן עושות שימוש שכזה הוא בעובדה שבכוחה להציע את הפתרון הטוב, האיכותי והיסודי ביותר לאותה בעיית אינסטלציה אשר תתגלה בשטח.

מעוניינים להזמין שאיבת ביוב עוד היום? זה פשוט! התקשרו: 072-392-3354

כמה עולה להזמין ביובית?

כאשר יש לנו צורך בבעל מקצוע בתחום שאיבה של ביוב יש לדעת שהמחירים בין השירותים שונים אחד מהשני בדיוק כמו כל מוצר אחר בסופר, ישנו מחיר התחלתי כמו דמי ביקור, במידה והגיע אליכם חברת הביובית ולא תהיו צריכים את השירות שלהם עליכם יהיה לשלם דמי ביקור שנעים בין 250-300 שקלים.

מחירים של שאיבה או פתיחה של סתימות לרב מתחילים מ500 שקלים ויכולים להגיע להרבה יותר, כל זה תלוי במורכבות השאיבה ומספר בורות המים או האזור לפי קוב שאיבה.