השכרת סוכת אבלים – פתרון הכי יעיל לתקופת השבעה

כולנו נתקלים בשלב כזה או אחר בחיים בפטירה של אדם אהוב וקרוב. ההתמודדות על האובדן והאבל הינה קשה ומורכבת, אולם לצד זאת, על פי המנהג היהודי, הרי שעלינו לכבד את זכרו של הנפטר ולקיים שבעה מכובדת וראויה. אם בעבר, קיום השבעה נערך לרוב בבית הפרטי של בני המשפחה, הרי שכיום רבים בוחרים לארח את הקרובים והמנחמים בחצר הבית וזאת בעזרת שימוש באוהל אבלים ייעודי המותאם לצורך זה. השכרת אוהל אבלים הפכה לטרנד של ממש במהלך השנים האחרונות, שכן רבים הבינו את היתרונות הרבים אשר מציעה הבחירה בסוכת אבלים ייעודית.

מענה ופתרון יעילים לקיום השבעה

השכרת סוכת ואוהל אבלים מאפשרת לבני המשפחה להתרכז באבלם ומקלה ולו במעט על הקושי שבהתמודדות עם הצורך לדאגה לפרטים השונים הכרוכים בקיום השבעה. הקמת אוהל אבלים מאפשרת למשפחה לנוח ולשהות בביתם בפרטיות וזאת כאשר הם סמוכים ובטוחים כי האורחים זוכים לתנאים טובים ולנוחות מרבית באוהל. אוהל האבלים מספק עמידות, יציבות ובידוד מיטבי מתאני מזג האוויר השונים. בעונת החורף, האוהל מספק הגנה מקור, רוחות ומשקעים ובימי הקיץ הלוהטים הוא מבודד מחום ולחות ומגן מפני קרני השמש הקופחות.

התנאים הראויים מאפשרים קיום תפילות וכן אפשרות לניהול שיחות בין האורחים בשקט ובנחת. השכרת של אוהל אבלים או לכל מטרה אחרת כוללת שירות מקיף של הקמת ואספקת כל התשתיות הנלוות הדרושות לשם קיום השבעה. כך תוכלו להתאים האוהל למספר המבקרים הצפוי וכן לתנאי השטח בסביבה. הצוות המקצועי יכשיר את חצר ביתכם לעריכת נהג אבלות ממושך וזאת בתנאים נאותים.

השכרת סוכה של אבלים לשבעה

קיום השבעה בצורה נוחה ובהתאמה אישית מלאה

סוכת אבלים כוללת דגמים וגדלים שונים על פי הצורך. לצד זאת, תוכלו לקבל את כל הציוד הנלווה הנחוץ לכם לשם הענקת תנאים נוחים לאורחים: שולחנות וכיסאות, מפות ומפיות, מקררי שדה ותנורים, מיחמים, מצננים, פטריות חימום מאווררים ועוד הכל על פי בקשה, דרישה וצורך.

האוהל כולל את כל האלמנטים של מבנה מגורים דוגמת חלונות שקופים, דלת כניסה ורחבת שהייה רחבה וגדולה. האוהל הינו מהודר מבחוץ ונוח ומפנק מבפנים. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי כל מי ששוהה בו זוכה לתנאים הטובים ביותר.

זה לא סוד שחשוב מאוד להיפרד בכבוד ולכבד את כבוד המת. שירות השכרת אוהלי אבלים כולל התקנת האוהל בידי צוות עובדים מיומן הדואג להצבת בסיס האוהל, הלבשת היריעה ובדיקה בטיחותית. התוצאות הנראות בשטח עשויות להעניק לבני המשפחה שקט נפשי ולהקל על ארגון השבעה. הבחירה בחברת השכרת אוהלי אבלים הינה נבונה ומשתלמת, אנו דואגים לכל הצרכים והדרישות הרלוונטיות לימי האבל ומסרים דאגות מיותרות מליבכם.