להרוויח כסף מהרכב הישן באמצעות פירוק הרכב

מכונית לפירוקאם ברשותכם רכב ישן שכבר לא בשימוש או בשימוש אך ללא כל קהל יעד של קונים, ישנה אפשרות מעניינת שיכולה להניב לכם כמה מאות שקלים (בסוגי רכב מסויימים אפילו אלפי שקלים) תמורת הרכב הישן שלכם. כיצד? הכל במאמר הבא.

בעבר, כאשר יש רכב ישן, היו עשרות קונים, לרוב אלה היו בני הנוער הצעירים שהוציאו רישיון רק עתה ורוצים רכב ישן להשתפשף עליו וללמוד עליו את הנהיגה בכביש. אך הזמנים השתנו, והיום, כאשר יש אפשרות לקנות רכב חדש ישירות מהחברה במחירים של 50-60 אלף שקל, אנשים מעדיפים לקנות רכב חדש עם אחריות יצרן, שירות וטיפולים, אפילו שהרכב יהיה פחות מאובזר ופחות מפנק מאשר רכב יד שניה באותו המחיר, העיקר שיהיה חדש ושנידע בדיוק מה עובוי ויעבור על הרכב.

כיום, אנשים מוצאים את עצמם עם רכבים בני 4-5 שנים על הכביש ללא קונים וללא קהל יעד למכירה. ושלא נדבר על רכבים בני 10+ שנים על הכביש. אלה היום יכולים להחשב לענתיקות.

אז מה עושים כדי להרוויח מהרכב הישן

אם קיים לכם רכב ישן כזה שאתם רוצים למכור, אפילו אם המחיר שאתם דורשים נמוך ממחיר מחירון של לוי יצחק או מחירון יד 2 – יש לנו הצעה מעולה עבורכם – פירוק מכוניות.

מה זה בעצם פירוק מכוניות

אם הענין נשמע מעניין, נשמח להסביר לכם מה זה פירוק מכוניות ומה התהליך של מכירה לפירוק רכבים.

תהליך מכירה לפירוק מכוניות כולל:

  • בשלב הראשוני יש להבין שחייבים להוריד את הרכב מהכביש וצריך להוציא אישור על כך ממשרד התחבורה
  • לאחר שהרכב הורד מהכביש אפשר להעביר את הרכב למכירה לפירוק
  • רוב החברות שעובדות עם רכבים ישנים וקונות מכוניות לפירוק הן מגיעות לבית הלקוח, משלמות על הרכב במזומן ולוקחות את הרכב על חשבונן עם גרר מבית הלקוח לעבר מגרש הפירוק שלהן.

כל מה שנשאר לכם לעשות זה פשוט מאוד. להתקשר אל חברת פירוק מכוניות, להגיד מה הרכב שלכם ומה המודל, לקבל הצעה, אם ההצעה נשמעת טובה הזמינו אותם וכל שאר העבודה וההתעסקות עם הרכב תהיה כבר על חשבונה של חברת הפירוק.

מקווים שעזרנו לכם קצת יותר עם מכירת רכב ישן. יש לציין שחברות מכוניות לפירוק מוכנות לקנות גם רכבים לנסיעה וגם רכבים שאינם זזים בשל בעיה מכאנית או בטיחותית.