מתחתנים בקרוב? אז מה אתם באמת צריכים? חשבנו קצת מחוץ לקופסא עבורכם!

עונת החתונות בפתח ואתם בלחץ לסגור אולם בחירת אולם אירועים הינה בחירה קשה לרוב הזוגות הנישאים מעדיפים לבחור גן אירועים על פני אולם אך גם כאשר רוצים לבחור גן אירועים יש לישם לב לכמה פרטים שיכולים לעזור לכם בבחירת גן האירועים.

רישיון עסק

חשוב שלגן האירועים יהיה רישיון עסק בתוקף רישיון עסק הוא דבר שמתחדש מידי שנה ביקשו לראות את רישיון העסק של גן האירועים ובאותה הזדמנות בדקו אם יש ביטוח צד ג' שמכסה תאונות ושאר נזקים.

כמות המוזמנים

כל גן אירועים או אולם יכול להגיד לכם כמה יכול להכיל האולם אך חשוב לבדוק ולראות כמה רמת הצפיפות בתפוסה מלאה של האולם עצמו כדי לבדוק זאת בקרו בגן האירועים כאשר נערך בו אירוע כך תוכלו לראות בזמן אמתי את כל המתרחש באולם עצמו.

עיצוב האולם וסידור שולחנות

כאשר אתם כבר מבקרים באולם תשימו לב לעיצוב האולם ולסידור השולחנות בקשו מבעל האולם לפרט לכם מה אתם מקבלים בעיצוב האולם כחלק מהתשלום ומה תצטרכו להוסיף כסף כדי לעצב את האולם כפי רצונכם.

***קרדיט לתמונות – אתר אלגריה , אולם וגן אירועים באזור המרכז***

עיצוב אולם אירועים אלגריה

היגיינה

עוד דבר חשוב שיש לבדוק כאשר מבקרים באולם וזו ההיגיינה בקרו בשירותים לפעמים ניתן לדעת הרבה על אולם האירועים לפי השירותים שלו בדקו את המרחק בין השירותים לבין האולם עצמו בדקו שלא חסר סבון ונייר טואלט בשירותים כל אלו הם חלק חשבו מאוד מהשירות אותו אתם אמורים לקבל.

מיקום

בחרו גן אירועים שימוקם במרחק סביר להגיע אליו מכל כיוון בדקו שגן האירועים נמצא בסמוך לדרך ראשית כדי שיהיה קל להגיע אליו ולא יצטרכו המוזמנים להסתבך בדרך. אחד המיקומים המרכזיים לגני אירועים נמצא דווקא בדרום גן אירועים בדרום מאפשר הגעה נוחה מאזור המרכז והדרום גם יחד מרבית גני האירועים הממוקמים בדרום הינם בטווח נסיעה של חצי שעה גם מאזור המרכז וגם מאזור הדרום כך שתוכלו לרקוד על שני החתונות מכל כיוון וכל המוזמנים יוכלו להגיע בנקל לאירוע.

חופה צילומים אלגריה

קולינריה

הדבר שעליו נשען כל האירוע עצמו הוא האוכל מרבית גני האירועים מציגים היום מטבח קולינרי מרהיב וססגוני בחרו בקפידה את התפריט שיתאים לסגנון המשפחות ושיהיה מקובל על כולם לא תמיד מנות שף יקרות הם אוכל החביב על כל המוזמנים אך כיום ניתן לשלב בין מנות שף יוקרתיות למנות עממיות מצוינות והכל תלוי בשף המועסק על ידי גן האירועים ובמטבח עצמו.

אוכל איכותי באלגריה

לסיכום, כדי שתוכלו להפיק את המיטב מהחתונה שלכם עליכם לבדוק בקפידה את גן האירועים שבו אתם רוצים לערוך את החתונה כך תוכלו להיות בטוחים שסגרתם את כל הפינות האפשריות בדרך לאירוע מוצלח.