קניית מצבר לרכב באזור רמת גן – הכי זול ועד הבית!

רמת גן היא אחת הערים המרכזיות ביותר בארץ אשר שוקקת פעילות בכל עת. היא מתהדרת לא רק בגורדי שחקים הכוללים משרדים לרוב, אלא גם בכמויות גדולות של הרכבים הנוסעים בכבישים – מכוניות פרטיות, משאיות או ג'יפים לנסיעת שטח ממלאים את הדרכים הסלולות בכל יום. כל הרכבים האלה זקוקים לתיקונים מדי פעם, ובייחוד לתיקוני מצברים. שכן, המצבר הוא הרכיב המתניע את המנוע ובלעדיו לא ניתן להפעיל את הרכב ולנוע ממקום למקום.

מצבר לרכב לכל סוגי הרכבים

בארץ ובעולם נמכרים מצברים שונים בהתאם לסוג הרכב – 20 אמפר, 60 אמפר ו-80 אמפר. חשמלאי רכב מקצועיים יודעים להתאים את סוג המצבר לכלי הרכב הנכון – אופניים חשמליים, קטנוע, רכב פרטי או משאית. אלה כמה מבין הסוגים הנפוצים ביותר אשר זקוקים בסופו של דבר לשירותי החלפת מצברים ברמת גן:

  • מצברים לאופנוע – קיימים שני סוגי מצברים עיקריים: מצבר לאופנוע על בסיס ג'ל או מצבר לאופנוע המבוסס על חומצה. המצבר הפועל על ג'ל אינו מצריך טיפולים כלשהם, אך חשוב להתניע את האופנוע בכל כמה ימים כדי לשמור על פעילותו השוטפת. המצבר החומצתי, לעומת זאת, מצריך ביצוע בדיקות תקופתיות.
  • מצברים לקטנועים – מצברים אלה שונים מהמצברים לאופנועים. מדובר במצברים קטנים יותר בעלי אמצעי חיסכון באנרגיה.
  • מצברים לאופנועי ים – מצברים אלה מבוקשים בעיר כמו רמת גן הקרובה אל החוף. אלה מצברים מיוחדים העמידים בפני מי ים.
  • מצברים לרכבים פרטיים – בדרך כלל מדובר במצברים הסטנדרטיים שעמם מתמודד כל מי שיש לו רכב. אלה מצברים המורכבים מחומצה ומים. חשוב לבדוק את המצברים באופן תקופתי ולוודא כי מפלס המים הוא בגובה של 3 מ"מ.
  • מצברים למשאיות – מדובר במצברים אשר יכולים לעמוד בעומסים כבדים. על פי רוב המצברים הנוזליים (הבנויים על חומצה ומים) הם המצברים המועדפים, מכיוון שהם נחשבים לעמידים יותר בייחוד בנסיעות ארוכות. כמו כן, את המצברים הנוזליים ניתן לתקן ולהמשיך ולהשתמש בהם לאורך זמן רב.

לשמור על המצבר מפני פגע

מעוניינים לשמור על המצבר כך שהוא ישרוד במשך 3 או 4 שנים כמו שמובטח לכם בתעודת האחריות? חשוב לבצע כמה פעולות כדי לשמור על תקינותו. ראשית, צמיד חשוב להתייעץ עם חשמלאי מקצועי ולבצע בדיקה תקופתית אחת לחצי שנה לפחות. בבדיקה זו יבדוק החשמלאי, בין השאר, את מפלס המים. אם המפלס נמוך מ-3 מ"מ, יוסיף החשמלאי מים מזוקקים הנקיים ממינרלים ואינם יכולים לפגוע במצבר. כמו כן, לא כדאי לשכוח לכבות את האורות אחרי שיוצאים מהרכב. השארת אורות דלוקים לזמן רב מרוקנת את המצבר ומצריכה בדיקה נוספת אצל החשמלאי. ולבסוף, גם אם אתם יוצאים אל מחוץ לעיר למשך שבוע ואינכם משתמשים ברכב, בקשו מבני המשפחה להתניע את הרכב בכל ארבעה ימים כדי להטעין את המצבר.

בדיקה של חשמלאי רכב

חשמלאי רכב מקצועי מקפיד על כל כללי הזהירות כשמדובר בטיפול במצבר. אחרי הכול, המצבר מורכב מחומרים מסוכנים כמו חומצה וגז מימן. החשמלאי מוציא את הקופסה של המצבר ובודק אותה מכל הכיוונים כדי לאתר חוטים פגומים או סדקים בקופסה עצמה. לאחר מכן הוא מקבל את ההחלטה האם להחליף את המצבר או להשאיר את המצבר ורק להוסיף לו מעט מים. נוסף על כך, כאשר מדובר במצבר, אין מקום לפשרות. הקפידו לפנות לחשמלאי מקצועי בתחום המכיר את עבודתו. תוכלו לקרוא המלצות באתרי האינטרנט השונים, לשאול לדעתם של החברים שלכם בפייסבוק או להתייעץ עם חברים קרובים שעד לאחרונה החליפו מצבר במחברה מקצועית.

תושבי רמת גן שימו לב !!!!

מעוניינים לקנות מצבר לרכב במחיר זול עד הבית? מומלץ לעבוד רק עם ספקים מומלצים שיש להם המלצות אמיתיות שנכתבו על ידי לקוחות אמיתיים!

ריכזנו לכם את כל התותחים והצדיקים בתחום במקום אחד: ( לא מאמינים? תתקשרו ותראו! )

מאור מצברים לרכב רמת גן – אתר מצברים.org.il ~ פייסבוק | Google+

ציון:

ציון מאור מצברים לרכב

 

נחמן מצבר לרכב עד הבית רמת גן – מצברלרכב.com ~ פייסבוק

ציון:

מצברלרכב.com גוגל עסקים

 

ביצעתם רכישת מצבר משתלמת? תגיבו בגוגל על בעל העסק!

ספק מומלץ נוסף – לירון מצברים ברמת גן

תושבי תל אביב ? לא נשאיר אתכם במתח הרי המרחק בין ת"א לרמת גן הוא בסדר גודל של 10 דקות עם פקקים (לרוכב אופנוע ), בקיצור בכל זאת כדאי לכם לקרוא את המאמר וההמלצות על שירות החלפת מצבר לרכב עד בית הלקוח לתושבי מחוז תל אביב.

מאחלים לכם המון בהצלחה!

צוות אתר www.b52.co.il