רמת גן – עיר של אינסטלטורים

בשנים האחרונות רמת גן חווה משברים ורבים מתושבי העיר עוזבים את העיר לטובת תל אביב והערים הקרובות בשל ארנונה נמוכה יותר, שחיתויות בעירייה ותחבורה ציבורית רעועה. אך דווקא באותה התקופה המקצוע של אינסטלטור ברמת גן תופס תאוצה בשל מעבר של רבבות תושבים חדשים מאזור הפריפרייה לעיר במקום העוזבים של העיר ואיתם מתחילות התקלות.

אינסטלטורים ברמת גן

מסתבר שרבים מהאנשים שגרים בבית כבר שנים רבות ובבית מתגלות תקלות, במקום להזמין שירותי אינסטלטור, טכנאי, חשמלאי או כל דבר אחר בהתאם לתקלה, פשוט לומדים לחיות איתה וכך מצטברות תקלות רבות בבתים בלי בכלל לשים לב לזה.

כאשר נכנסים תושבים חדשים לדירות הישנות של העוזבים מתגלה התמונה האמיתית בה יש לא מעט תקלות בכל דירה ודירה, חלק מהשירותים בבית סתומים או עובדים חלקית, אמבטיות אטומות וברזים נוזלים ללא סוף – ולכל זה קיים בעל מקצוע אחד שמטפל בכל הבעיות האלה בקלות במחיר נוח וזה אינסטלטור

בין שירותיו של האינסטלטור בר"ג

  • טיפול בסתימות וחסימות מים בבית
  • טיפול בנזילות בברזים
  • תיקון צנרת הבית והבניין
  • איתור נזילות ללא חדירה לקירות
  • ועוד ועוד…

רבים מתושבי העיר רמת גן (וגם תושבי גבעתיים הסמוכה) הזמינו שירותים רבים של אינסטלטור על מנת לטפל אחת ולתמיד בכל בעיות האינסטלציה בבתיהם, כדי לחדש את התשתיות ולחיות בבית נקי מתקלות.

** חשוב לדעת כי לפני הזמנת אינסטלטור יש לוודא את המחיר עבור תיקון כלשהו, ישנם תיקונים שעולים הרבה למרות שהעבודה יכולה להימשך רק כ-5 דקות. אז בררו זאת טרם הזמנת האינסטלטור למנוע אי נעימויות
פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.