שירותי מנופי הרמות לגובה

הרמה לגובהרוב רובנו לא יודעים אך יש אפשרות להזמין ולהשכיר שירותי מנופים המבצעים שירותי הרמות לגובה על ידי צוות מנופאים מקצועי ולא להסתמך על מנופאים שהקבלן מביא.

מה זה בכלל שירותי מנופאים

מנופאים הם אנשים שעברו הסמכה מיוחדת לעבוד בכלי מסוכן וכבד זה. לא כל אחד מסוגל, יכול ומוסמך לעלות על מנוף ולהתחיל לתפעל אותו במקצועיות. לכן ישנה הסמכה של כשישה חודשים שלאחר מכן עם הצהרה של משטרת ישראל וקבלת תעודת יושר אפשר להתחיל להעסיק ולעסוק בתפקיד מסוכן זה העונה לשם – מנופאים.

מה זה מנופי הרמות לגובה

הרמות לגובה זהו שירות אחד מיני רבים שמוצעים על ידי מנופאים מוסמכים ובאמצעות שירותי מנופים הקיימים בשוק הפתוח. קרוב ל-100% מהפעמים שנצטרך שירות מנופאים הרמות לגובה זה יהיה או בזמן בניית הבית שלנו – שאת העבודה הזאת מעסיק הקבלן מנופאי מטעמו שעושה את העבודה הזאת ונכלל בתקציב בעבודה של הקבלן.

פעם נוספית שאנחנו נצטרך שירות הרמה לגובה הוא כאשר יש לנו מעבר דירה מבית ישן לבית חדש, ולרוב היום לא מעלים את המוצרים הגדולים והכבדים דרך חדר המדרגות או המעלית בבניין, אלא את רוב הציוד הכבד והחשוב מעלים באמצעות מנוף הרמות לגובה שמרים את כל הציוד מהרחוב ישירות אל פתח הבית בחלון. את העסק הזה לרוב דואגת לו חברת ההובלה אותה הזמנו, שירות זה נקרא "הובלות עם מנוף"

כמובן, שגם עבור השירות הראשון עם הקבלן, יש אפשרות להוזיל עלויות במידה ואתם מכירים מנופאי מוסמך וטוב שאתם סומכים עליו וכנ"ל לגבי השירות השני, נוכל להשכיר את שירותיו של מנופאים עם כלי רכב מיוחד להרמות חפצים מהרחוב לבית ולחסוך את זה מחברת ההובלה וגם לחסוך לנו כמה מאות שקלים.

עכשיו שקצת הבנו את התחום הזה, וראינו שלא כזה סיפור לחסוך עלויות גם בשיפוץ בית קיים, גם בבניית בניין או בית חדש וגם בהובלת דירה ומעבר דירה ממקום למקום בקלות ובלי לפחד.

אנחנו מזמינים אתכם לבדוק ברשת האינטרנט המכובדת את המנופאים, לקבל חוות דעת שונות על כל חברות המנופאים הקיימות בשוק שקרובות למקום מגוריכם ויכולות להציע לכם שירות כזה.

או פשוט ללחוץ כאן