תיקון דלתות בעזרת מנעולן

אתם בצידה השני של הדלת, מנסים להיכנס הביתה, כאשר אתם מבחינים פתאום שהמפתח מסתובב אבל הדלת בכלל לא נפתחת. המצב נפוץ במיוחד כאשר מנגנון הנעילה שבדלת נשחק ודורש תיקון או החלפה. אפילו שזה מרגיש ככה, זה לא הסוף העולם. כל שעליכם לעשות זה לקרוא למנעולן שיתקן את הדלת. 

לא חשוב באיזו דלת מדובר, מנעולן מקצועי שעובד מספיק שנים בתחום ובקיא במגוון סוגים של דלתות, יידע לתת לכם את הפתרון ההולם ולהחזיר לכם את הביטחון והרווחה. ריכזנו עבורכם את כל המידע שחשוב להכיר בנושא תיקון דלתות בעזרת מנעולן. 

מתי פונים למנעולן?

מרבית התיקונים שנדרש לעשות בדלתות מתבצעים על ידי מנעולן. כאשר אתם פונים למנעולן ומבררים אודות שירותיו, חשוב לראות תעודת יושר. זוהי תעודה המונפקת על ידי המשטרה ומעידה שהמנעולן לא נושא רישומים פליליים. הדבר הכרחי לשם וידוא שמדובר בבעל מקצוע מוסמך ולא במתחזה שאולי ינסה לפרוץ אליכם הביתה. 

בעל מקצוע שנקרא מנעולן לתיקון דלת מספק שירותים בכל תחום המנעולים, כמו פריצת רכב, החלפת דלתות, פריצת מנעולים או כל בעיה אחרת במנגנון של הדלת. אם מדובר בבעיה קוסמטית כמו קיצור או החלפת דלת, התאמת דלת למסגרת או בעיות במשקוף, המנעולן לא יוכל לסייע ותצטרכו לפנות לבעל מקצוע אחר. 

תיקון דלת תמונה

יש בעיה בצילינדר בדלת? פנו למנעולן

הצילינדר הוא חלק מהמנגנון של הדלת. כאשר צילינדר נשחק או נהרס קשה מאוד לשקם אותו חזרה, ולכן נדרשת החלפה של צילינדר שנעשית על ידי מנעולן. ההחלפה נדרשת בדרך בכלל במקרים בהם המפתח נשבר בפנים, כאשר המפתח מסתובב באיטיות וכשעוברים דירה. פעולת ההחלפה היא קצרה ופשוטה למדי והמחיר נקבע בהתאם לסוג הצילינדר הנבחר. 

איך אדע שפניתי למנעולן טוב?

יש לא מעט מנעולנים בשוק, דבר שעשוי להקשות על הבחירה. כדי לבחור את המנעולן המקצועי והמשתלם ביותר מכולם, עליכם לבצע את הדברים הבאים:

  • עשו השוואת מחירים

מנעולנים שונים גובים מחירים שונים, ולכן לא כדאי לבחור בראשון ששוחחתם איתו. נסו לפנות לכמה מנעולנים בו זמנית, בקשו מהם הצעת מחיר ושאלו מה הוא כולל. יש הרבה מנעולנים שמבצעים את אותה העובדה, אולם הפרשי המחיר ביניהם דרסטיים על לא כלום. 

  • קראו חוות דעות

חוות דעת והמלצות על איש מקצוע שמגיע אליכם הביתה הן תמיד טובות, ולכן כדאי לבדוק האם למנעולן שאתם מזמינים יש עמוד עסקי. במידה וכן, היכנסו לשם וראו מה רשמו עליו לקוחות שהשתמשו בשירותיו. 

  • כימיה ותחושת בטן 

האינטואיציות שלנו מבשרות לנו פעמים רבות האם צריך לסמוך על האדם שמולנו או לא. כאשר אתם משוחחים לראשונה עם המנעולן, נסו להבין האם הוא משדר אמינות ויושרה ועד כמה הוא באמת מקצועי ובקיא בכל מה שקשור בתיקון דלתות.

לאחר שאתם מתוודעים לכל אלו, תוכלו להיות יותר החלטיים ולבחור במנעולן הנכון שיספק לכם שירות אמין ובטוח, ללא חששות מיותרים.